Lustry FINO splňují požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla:černý mat
Rozměry: 2x 60x120cm, průměr 120cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 72W
Světelný tok: 4752lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
| länge der längsten Seite | 120 cm |
| gewicht mit Verpackung in kg | 6,1 kg |
| längste Seite | 120cm a více |
| Průměr | 120 cm |
| breite | 120 cm |
| Eingangsleistung | 127*12*67 |
| höhe | 150 cm |
| Funktion | Fernbedienung, Intelligent, Nachtbeleuchtung, Dimmbar, Wechselnde Weißtöne |
| Kompatibilität | Amazon Alexa, Apple Home Kit, Apple Siri-Verknüpfungen, Google Assistant, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Verbindungstyp | Zigbee 3.0 |
| Maximale HF-Ausgangsleistung | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Farbe | Schwarz |
| Material | Aluminium, Kunststoff |
| Steckdosentyp | Integriertes LED-Modul |
| art der Installation | Sitzend, Hängend |
| aufteilung nach Raum | Kinderzimmer, Esszimmer, Büro, Die Küche, Wohnzimmer |
| scharnierlänge | 150 cm |
| form | Runden, Speziell |
| Energieeffizienzklasse (EEI) | G |
| Dimmbar | Ano |
| Lumeny | 4752 |
| Eingangsspannung des Geräts | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Eingangsleistung (W) | 72 W |
| Schutzart | IP20 |
| Gewicht des Geräts | 5,5 g |
| Packungsinhalt | Fernbedienung, Benutzerhandbuch, Geräte |
Dieser Online-Shop speichert Cookies, damit er ordnungsgemäß funktioniert. Durch die Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich mit deren Verwendung einverstanden.