Technická specifikace:
Protokol: Wi-Fi, Beacon
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Příkon: 14W
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 0,4W
Patice: GX53
Materiál těla žárovky: plast
Barva světla: RGB + CCT (teplá, přírodní a studená bílá)
Barevná teplota: 2700K-6500K
Světelný tok: 1120lm (v kouli 360°)
Úhel světelného paprsku: 120°
Vstupní napětí: AC 230V
Průměrná životnost: 25.000 hodin
Index podání barev:>80Ra
Rozměry: 74mm x 28mm
Počet spínacích cyklů: 100.000
Okamžité rozsvícení
Energetická třída(EEI): G
Účiník (Power factor): >0.5
Možnost stmívání: ANO
Certifikáty: CE
Obsah balení: LED žárovka, uživatelský manuál
| Funktion | Fernbedienung, Intelligent, Dimmbar, Farbwechsel - RGB, Wechselnde Weißtöne |
| Kompatibilität | Amazon Alexa, Apple Siri-Verknüpfungen, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Verbindungstyp | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximale HF-Ausgangsleistung | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Farbe | Weiß |
| Material | Metall, Kunststoff |
| Farbe des Lichts | Naturweiß, Kaltweiß, Warmes Weiß, Wählbare Temperatur der weißen Lichtfarbe + Farbspektrum |
| Farbtemperatur | 2700K-6500K |
| Winkel des Lichtstrahls | 120° |
| Steckdosentyp | GX53 |
| Entspricht einer klassischen Glühlampe | 80W |
| Sofortiges Einschalten | Ano |
| Farbindex | >80Ra |
| Energieeffizienzklasse (EEI) | G |
| Dimmbar | Ano |
| Anzahl der Schaltzyklen | 100.000 |
| Durchschnittliche Lebensdauer | 25.000 |
| Lichtstrom | 1120lm (v kouli 360°) |
| Eingangsspannung des Geräts | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Eingangsleistung (W) | 14 W |
| Netzwerk-Standby-Stromversorgung (Pnet) | 0,4W |
| Leistungsfaktor (Power factor) | 0,5 |
| Schutzart | IP20 |
| Abmessungen des Geräts | 74mm x 28mm |
| Packungsinhalt | Benutzerhandbuch, Geräte |
Dieser Online-Shop speichert Cookies, damit er ordnungsgemäß funktioniert. Durch die Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich mit deren Verwendung einverstanden.